Akvarijní ryby a živočichové Arcadia Eden Komodo Krmení pro akvarijní ryby Krmení pro terarijní zvířata Malá zvířata Mořské ryby a živočichové Oase Pet-potřeby Příslušenství Rostliny Studenovodní ryby Terarijní zvířata Tropical

Novinky

Z našeho katalogu


Novinky v sortimentu - import z Peru

08. 11. 2016

Do našeho sortimentu stále přibývají nové druhy ryb. Tentokrát z Peru. Nově vám můžeme nabídnout například modré "tetry" Tyttocharax sp.(KB12), které jsou svou velikostí a výraznou modrou barv …

více »

KOI kapři velikosti XXL

01. 04. 2016

Vážení zákazníci, letní sezóna 2016 již začala. Nabízíme Vám KOI kapry velikosti XXL, rozkrmené a připravené k vypuštění do zahradního jezírka. Jejich aktuální nabídku najdete zde.

více »

Purina Proplan Dog Puppy Large Athletic Jehně&Rýže - Purina Proplan Dog Puppy Large Athletic(Lamb&

4944.jpg

Ve srovnání s velkými psy robustního typu mají štěňata velkých plemen atletického typu odlišné nutriční nároky – potřebuji více bílkovin, které podporují rozvoj a udržení silné svalové hmoty, a také více kalorií, které pokryjí jejich vyšší energetické požadavky.

Obsahuje kolostrum (první mateřské mléko po porodu, mlezivo) s vysokým obsahem protilátek, které prokazatelně zasilují imunitní reakci a upevňují tak obranyschopnost získanou od matky. Navíc udržuje ve střevě příznivý poměr „škodlivých“ a „prospěšných“ bakterií, čímž zvyšuje odolnost štěňat vůči běžným potížím.

Vyšší obsah bílkovin, tuku a vitaminů skupiny B pro vyšší energetické nároky v období růstu štěňat atletického typu, která mají od přírody intenzivnější metabolismus.
Obsahuje DHA (omega 3 mastnou kyselinu), která se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce a je důležitá pro zdravý vývoj mozku a zraku.

SLOŽENÍ: jehněčí maso (19%), kukuřice dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, rýže (9%), živočišný tuk, kukuřičná mouka, vedlejší výrobky živočišného původu, dehydrované bílkoviny z lososa, řepná dužina, sušená vejce, pšenice, fosforečnan vápenatý, rybí tuk, chlorid draselný, chlorid sodný, minerální látky, L-lysin, mlezivo, DL-methionin. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg). S antioxidanty: tokoferoly (bohaté na extrakty přírodního původu).

VITAMINY: vitamin A 15000 m.j./kg, vitamin D3 750m.j./kg, vitamin E (alfa-tokoferol) 170 mg/kg, viamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, vitaminy skupiny B 200 mg/kg, taurin 1000 mg/kg.

DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY: bílkoviny 32,0%, tuk 17,0%, popel 7,0%, vláknina 2,0%, vápník 1,2%, fosfor 1,0%, DHA 0,05%.

FA923 kg 327.00,- Kč
FA9314 kg 1166.00,- Kč

více »

Cryptocoryne lucens

4666.jpg
P203Easy 5 45.09,- Kč

více »


Anketa

Máte zahradní jezírko?

Ano (56 %)
 

Ne (23 %)
 

Nemám, ale uvažuji o jeho pořízení (21 %)