Akvarijní ryby a živočichové Arcadia Eden Komodo Krmení pro akvarijní ryby Krmení pro terarijní zvířata Mořské ryby a živočichové Oase Pet-potřeby Příslušenství Rostliny Studenovodní ryby Terarijní zvířata Tetra Tropical

Novinky

Z našeho katalogu


POZASTAVENÍ PRODEJE (COVID-19)

20. 10. 2020

Vážení zákazníci, s ohledem na současnou situaci ohledně šíření nemoci COVID-19 pozastavujeme provoz aquarium.cz s platností od 21.10.2020

více »

Novinky v sortimentu - import z Peru

08. 11. 2016

Do našeho sortimentu stále přibývají nové druhy ryb. Tentokrát z Peru. Nově vám můžeme nabídnout například modré "tetry" Tyttocharax sp.(KB12), které jsou svou velikostí a výraznou modrou barv …

více »

Purina Proplan Dog Adult Light Original Kuře&Rýže - Purina Proplan Dog Adult Light Original (Chic

4945.jpg

Nová receptura PRO PLAN Light Original pokrývá specifické nutriční nároky dospělých psů, kteří mají sklony k nadváze nebo potřebují zhubnout. Nadváha představuje nadbytečnou zátěž srdce. Zvyšuje také mechanické zatížení kloubů psa. Kromě specifického obsahu obílkovin a tuků pro snižování tělesné hmotnosti obsahuje tato receptura pečlivě vybrané živiny pro podporu srdeční činnosti a pro zdravé klouby.

Prokazatelně snižuje hmotnost o 8% v průběhu pouhých šesti týdnů (u 30kg psa se jedná o úbytek 2,5kg) při zachování svalové hmoty. Vysoký obsah bílkovin, nízký obsah tuku: průměrně o 45% nižší obsah tuku ve srovnání s PRO PLAN Adult.
Obsah omega 3 mastných kyselin pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů a přispívá ke zvýšení pohybové aktivity. Snižuje srdeční zátěž při pohybu i v klidu, jak dokazuje 17% snížení frekvence pulsu během 6. týdnů užívání tohoto krmiva v kombinaci s pravidelným denním pohybem. Vysoký obsah bílkovin, složitých sacharidů a přiměřený obsah vlákniny pomáhá vytvořit pocit úplného zasycení po zkrmení potravy. Nižší obsah tuku omezuje přejídání a celkové množství přijatého krmiva.

SLOŽENÍ: kuřecí maso (14%), kukuřičný lepek, kukuřice, pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, řepná dužina, kukuřičná mouka, rýže (7%), vedlejší výrobky živočišného původu, rybí tuk, živočišný tuk, chlorid draselný, chlorid sodný, fosforečnan vápenatý, minerální látky, L-lysin. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg). S antioxidanty: tokoferoly (bohaté na extrakty přírodního původu).

VITAMINY: vitamin A 16500 m.j./kg, vitamin D3 850 m.j./kg, vitamin E 500 mg/kg, vitamin C (kyselina askorbová) 100 mg/kg, taurin 1000 mg/kg, L-karnitin 200 mg/kg.
DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY: bílkoviny 27,0%, tuk 9,0%, popel 6,0%, vláknina 3,0%, vápník 1,1%, fosfor 0,8%, omega-3 mastné kyseliny 0,4%.
Prokazatelně snižuje tělesnou hmotnost o 8% už za 6 týdnů při zachování aktivní tělesné hmoty! (U psa vážícího 30 kg to znamená úbytek váhy o 2,5 kg.

Krmný návod
Doporučené denní krmné dávky pro dosažení ideální tělesné kondice bez nadbytečného přibírání na váze přizpůsobte věku, aktivitě a klimatickým podmínkám. Pes musí mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí. Doporučené denní dávky uvedené v tabulce jsou pouze orientační, denní dávku je možné upravit až o 10 - 15 %. Pro udržování hmotnosti psa používejte dávkování z pravého sloupce v tabulce. U psů s nadváhou používejte dávkování z levého sloupce tabulky, pomocí kterého můžete dosáhnout redukci hmotnosti až o 2 - 4 % měsíčně. Pes nesmí být zároveň přikrmován zbytky ze stolu. V případě nutnosti podávání pamlsků zvolte nízkotučné sušenky PRO PLAN Light Biscuits a zároveň snižte denní dávku krmiva přímo úměrně množství podávaných pamlsků.

FA943 kg 327.00,- Kč
FA9514 kg 1166.00,- Kč

více »

Kůra keramická - Bark

310.jpg

Keramická kůra sloužící jako úkryt pro ryby

UK0123x13x7 cm 185.00,- Kč

více »


Anketa

Máte zahradní jezírko?

Ano (41 %)
 

Ne (30 %)
 

Nemám, ale uvažuji o jeho pořízení (29 %)