Akvarijní ryby a živočichové Arcadia Eden Komodo Krmení pro akvarijní ryby Krmení pro terarijní zvířata Malá zvířata Mořské ryby a živočichové Oase Pet-potřeby Příslušenství Rostliny Terarijní zvířata Tetra Tropical

Novinky

Z našeho katalogu


Novinky v sortimentu - import z Peru

08. 11. 2016

Do našeho sortimentu stále přibývají nové druhy ryb. Tentokrát z Peru. Nově vám můžeme nabídnout například modré "tetry" Tyttocharax sp.(KB12), které jsou svou velikostí a výraznou modrou barv …

více »

KOI kapři velikosti XXL

01. 04. 2016

Vážení zákazníci, letní sezóna 2016 již začala. Nabízíme Vám KOI kapry velikosti XXL, rozkrmené a připravené k vypuštění do zahradního jezírka. Jejich aktuální nabídku najdete zde.

více »

Ostrůvek pro vodní želvy - Island for water turtles

971.jpg

Keramický ostrůvek pro vodní želvy. Snadná údržba

UK0916x10x6,5 cm 120.00,- Kč

více »

Purina Proplan Cat Kitten Delicate Krůta&Rýže - Purina Proplan Cat Kitten Delicate Turk

4955.jpg

Receptura PRO PLAN Kitten Delicate usnadňuje koťatům přechod z mateřského mléka na nové zdroje bílkovin v tuhé potravě. Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli krmivo s omezeným počtem vybraných zdrojů bílkovin, což snižuje riziko vzniku raných potravinových alergií. Obsahuje DHA, živinu, která se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce, a je velmi důležitá pro rozvoj zraku a mozku. Optimální množství vápníku a fosforu pomáhá při vývoji silných a zdravých zubů a kostí. Tato receptura neobsahuje pšeničné bílkoviny.* PRO PLAN Kitten Delicate s vysokým podílem krůtího masa a rýže je vysoce chutné krmivo a poskytuje výživu nejvyšší kvality, která je základem pro zdravý a dlouhý život vaší kočky.
PRO PLAN. Chrání a vyživuje zároveň.
*Může obsahovat stopové množství pšenice, není vhodné pro alergické kočky.

“Natural Feline Protection“ - podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

Vysoce stravitelná a chutná receptura s kvalitním krůtím masem, vejci, rýží a kvasnicemi.
Vysoce tolerovaná receptura s omezeným počtem vybraných zdrojů bílkovin snižuje riziko vzniku ranných potravinových alergií.
Vyšší hladina bílkovin (40%) podporuje optimální růst a rozvoj svalové hmoty bez nadbytečného tuku.
Rybí tuk, přirozený zdroj DHA, je důležitý pro rozvoj mozku a zraku.
Optimální množství vápníku a fosforu pro vývoj silných a zdravých zubů a kostí.
KŮŽE A SRST:
Omega 3 a 6 mastné kyseliny, zinek a vitamín B pomáhají koťatům s citlivější pokožkou. Esenciální živiny pro pružnost a hydrataci kůže a celkové zdraví kůže a srsti.
TRÁVENÍ:
Díky omezenému počtu zdrojů bílkovin se trávicí trakt kotěte seznamuje s novými bílkovinami postupně. Lehce stravitelná rýže pro maximálně účinné vstřebávání živin.
MOČOVÝ TRAKT:
Esenciální minerály a kontrola pH moči pro podporu rozvíjejícího se močového traktu.
IMUNITNÍ SYSTÉM:
Vysoký obsah bílkovin a silné antioxidanty podporují tvorbu protilátek.
* Může obsahovat stopové množství pšenice, není vhodné pro alergické kočky.

Složení
Krůtí maso (19%), rýže (16%), kukuřičná lepková moučka, hrachový bílkovinný koncentrát, dehydrované krůtí bílkoviny, živočišný tuk, sušená vejce, kukuřičný škrob, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.

Nutriční doplňkové látky
Vitamin A 38000m.j./kg, vitamin D3 1200 m.j./kg, vitamin E 700m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 250 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 4,0mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 65mg/kg, síran manganatý monohydrát 65 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 540 mg/kg, seleničitan sodný 0,38mg/kg.

Analytické složky

Bílkoviny 40,0%, oleje a tuky 20,0%, popel 7,5%, kyselina linolová 2,0%, vláknina 1,0%, vápník 1,4%, fosfor 1,2%, DHA 0,03%.

FB05400 g 87.00,- Kč
FB061,5 kg 285.00,- Kč
FB073 kg 504.00,- Kč

více »


Anketa

Máte zahradní jezírko?

Ano (42 %)
 

Ne (29 %)
 

Nemám, ale uvažuji o jeho pořízení (28 %)